300 000 €
125 €/m²
Property 49100 photo 1
Property 49100 photo 2
Property 49100 photo 3
Property 49100 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 350 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 34 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2400 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 800 μ². Προσφέρει θέα στο δάσος.

Πωλείται
280 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38534
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
269 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49771
  • Εμβαδόν 4790 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
280 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44635
  • Εμβαδόν 1400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
269 000 € 371 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39778
  • Εμβαδόν 725 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
299 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64922
  • Εμβαδόν 6095 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 527 m
Πωλείται
290 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36276
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
330 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65144
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2600 m
Πωλείται
342 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62759
  • Εμβαδόν 15570 m²
Πωλείται
340 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62863
  • Εμβαδόν 8146 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4600 m
Πωλείται
280 000 € 140 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38410
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο