49 000 €
122 €/m²
Property 48833 photo 1
Property 48833 photo 2
Property 48833 photo 3
Property 48833 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 10000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 36 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 400 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 240 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
40 600 € 92 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37599
  • Εμβαδόν 440 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
55 000 € 166 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32259
  • Εμβαδόν 330 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
60 000 € 136 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42779
  • Εμβαδόν 439 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5700 m
Πωλείται
64 000 € 64 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49815
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3900 m
Πωλείται
70 000 € 6 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42791
  • Εμβαδόν 10226 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5600 m
Πωλείται
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56829
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
54 000 € 39 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63023
  • Εμβαδόν 1373 m²
Πωλείται
60 000 € 98 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39456
  • Εμβαδόν 608 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56828
  • Εμβαδόν 3999 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
40 000 € 177 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37983
  • Εμβαδόν 225 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο