Property 48743 photo 1
Property 48743 photo 2
Property 48743 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 17497 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 428 μ². Προσφέρει θέα στην πόλη.

Πωλείται
1 505 000 € 811 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45441
  • Εμβαδόν 1854 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 140 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 24952
  • Εμβαδόν 11065 m²
Πωλείται
1 700 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44681
  • Εμβαδόν 34000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 830 m
Πωλείται
1 500 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62446
  • Εμβαδόν 150000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49742
  • Εμβαδόν 13569 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38565
  • Εμβαδόν 1250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 400 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31733
  • Εμβαδόν 19454 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
1 280 000 € 108 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54603
  • Εμβαδόν 11799 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
1 280 000 € 548 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33143
  • Εμβαδόν 2332 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 70 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 24953
  • Εμβαδόν 26001 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο