600 000 € 454 000 €
54 €/m²
Property 48715 photo 1
Property 48715 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 292 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 72 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 8300 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 120 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Η χαρακτηρισμένη γεωργική γη είναι 4.592τ.μ

Πωλείται
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63904
  • Εμβαδόν 24000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
792 000 € 425 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30280
  • Εμβαδόν 1860 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56505
  • Εμβαδόν 11174 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1850 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 39826
  • Εμβαδόν 2920 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
680 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58882
  • Εμβαδόν 143484 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33319
  • Εμβαδόν 4616 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
620 000 € 36 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42251
  • Εμβαδόν 16903 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
491 000 € 319 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10426
  • Εμβαδόν 1538 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37410
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
525 000 € 116 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47413
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο