Property 48645 photo 1
Property 48645 photo 2
Property 48645 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 15 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 34 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 400 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στην πόλη.

Πωλείται
900 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47192
  • Εμβαδόν 28045 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
940 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37512
  • Εμβαδόν 4700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 000 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48645
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m
Πωλείται
1 227 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38407
  • Εμβαδόν 24820 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
1 280 000 € 108 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54603
  • Εμβαδόν 11799 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
853 000 € 1032 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64551
  • Εμβαδόν 826 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
1 300 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56285
  • Εμβαδόν 24000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
1 400 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31733
  • Εμβαδόν 19454 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52388
  • Εμβαδόν 10000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
1 100 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65416
  • Εμβαδόν 100188 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο