650 000 €
1070 €/m²
Property 48584 photo 1
Property 48584 photo 2
Property 48584 photo 3
Property 48584 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,6
  • Απόσταση από θάλασσα: 25000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 12 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 607 μ² στην Αθήνα. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 364 μ².

Το οικόπεδο βρίσκεται στην περιοχή Κηφισιά.

Πωλείται
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53284
  • Εμβαδόν 470 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
960 000 € 1097 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62716
  • Εμβαδόν 875 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13800 m
Πωλείται
700 000 € 150 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5797
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
720 000 € 685 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63587
  • Εμβαδόν 1050 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
750 000 € 2279 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5936
  • Εμβαδόν 329 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
880 000 € 811 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14448
  • Εμβαδόν 1085 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
590 000 € 1211 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65696
  • Εμβαδόν 487 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
850 000 € 538 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51120
  • Εμβαδόν 1577 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14000 m
Πωλείται
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49447
  • Εμβαδόν 364 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
670 000 € 893 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59219
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο