Πωλείται - Γη 465 μ² στη Θάσσο

Ελλάδα Μακεδονία Ν. Καβάλας Θάσος
50 000 €
107 €/m²
Property 48510 photo 1
Property 48510 photo 2
Property 48510 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2300 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 0,5 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 40 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 465 μ² στη Θάσσο. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 240 μ².

Πωλείται
60 000 € 40 000 € 160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63989
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
70 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4174
  • Εμβαδόν 2720 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
50 000 € 107 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48510
  • Εμβαδόν 465 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
55 000 € 81 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3917
  • Εμβαδόν 674 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
65 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 3806
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
55 000 € 52 000 € 104 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63556
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 330 m
Πωλείται
55 000 € 110 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4173
  • Εμβαδόν 499 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
45 000 € 90 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43172
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο