102 000 €
40 €/m²
Property 48429 photo 1
Property 48429 photo 2
Property 48429 photo 3
Property 48429 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 59 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2500 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 186 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στην πόλη.

Πωλείται
85 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46630
  • Εμβαδόν 2800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14400 m
Πωλείται
86 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62729
  • Εμβαδόν 2785 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
140 000 € 7 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42793
  • Εμβαδόν 19700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5600 m
Πωλείται
85 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44366
  • Εμβαδόν 4150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7200 m
Πωλείται
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55955
  • Εμβαδόν 3215 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
130 000 € 105 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59114
  • Εμβαδόν 1229 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65785
  • Εμβαδόν 724 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
120 000 € 171 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43089
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 90 m
Πωλείται
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51865
  • Εμβαδόν 1346 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 580 m
Πωλείται
145 000 € 103 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56611
  • Εμβαδόν 1400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο