1 300 000 €
22 €/m²
Property 47791 photo 1
Property 47791 photo 2
Property 47791 photo 3
Property 47791 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 3500 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 15 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 17 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 58000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
1 300 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47791
  • Εμβαδόν 58000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
1 500 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62446
  • Εμβαδόν 150000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
1 096 000 € 86 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51472
  • Εμβαδόν 12735 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
1 280 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48743
  • Εμβαδόν 17497 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
1 600 000 € 145 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36640
  • Εμβαδόν 11000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m
Πωλείται
1 500 000 € 34 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24668
  • Εμβαδόν 43000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m
Πωλείται
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52254
  • Εμβαδόν 27671 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
1 300 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56285
  • Εμβαδόν 24000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
1 400 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37489
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32927
  • Εμβαδόν 13680 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο