694 000 €
84 €/m²
Property 4766 photo 1
Property 4766 photo 2
Property 4766 photo 3
Property 4766 photo 4
Property 4766 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1300 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 67 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 8200 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 250 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
1 000 000 € 43 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 28806
  • Εμβαδόν 23000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30124
  • Εμβαδόν 10500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m
Πωλείται
800 000 € 533 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38749
  • Εμβαδόν 1500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
680 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58882
  • Εμβαδόν 143484 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32160
  • Εμβαδόν 1294 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
694 000 € 84 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4766
  • Εμβαδόν 8200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
587 000 € 5 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25605
  • Εμβαδόν 106846 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
600 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65816
  • Εμβαδόν 14000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24670
  • Εμβαδόν 2021 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
800 000 € 18 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34160
  • Εμβαδόν 43000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο