427 000 €
106 €/m²
Property 47454 photo 1
Property 47454 photo 2
Property 47454 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1400 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 24 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
600 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65816
  • Εμβαδόν 14000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
427 000 € 241 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36674
  • Εμβαδόν 1770 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
400 000 € 98 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26772
  • Εμβαδόν 4050 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 46787
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
490 000 € 168 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37747
  • Εμβαδόν 2900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8700 m
Πωλείται
427 000 € 106 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47454
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
500 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44016
  • Εμβαδόν 19280 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
500 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50157
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32160
  • Εμβαδόν 1294 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
360 000 € 2000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48644
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο