525 000 €
116 €/m²
Property 47413 photo 1
Property 47413 photo 2
Property 47413 photo 3
Property 47413 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 62 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4500 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 186 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
430 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56286
  • Εμβαδόν 8131 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
600 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35632
  • Εμβαδόν 18000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
570 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51153
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32160
  • Εμβαδόν 1294 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
750 000 € 165 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38074
  • Εμβαδόν 4520 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
500 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44016
  • Εμβαδόν 19280 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
473 000 € 86 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32511
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
450 000 € 31 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22997
  • Εμβαδόν 14240 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
747 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40405
  • Εμβαδόν 6500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 175 m
Πωλείται
640 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57571
  • Εμβαδόν 3200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο