Πωλείται - Γη 147 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ηρακλείου Μοίρες
26 700 €
181 €/m²
Property 47346 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 19000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 33 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 147 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 117 μ².

Πωλείται
32 000 € 85 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50827
  • Εμβαδόν 374 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 17000 m
Πωλείται
40 000 € 177 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37983
  • Εμβαδόν 225 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
40 000 € 35 000 € 85 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56610
  • Εμβαδόν 410 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
30 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56753
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
40 000 € 99 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65265
  • Εμβαδόν 402 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2 m
Πωλείται
35 000 € 175 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37333
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
40 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10321
  • Εμβαδόν 1380 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
40 000 € 80 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50374
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 22000 m
Πωλείται
40 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37927
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 19700 m
Πωλείται
35 000 € 132 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50607
  • Εμβαδόν 264 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο