2 600 000 €
38 €/m²
Property 47235 photo 1
Property 47235 photo 2
Property 47235 photo 3
Property 47235 photo 4
Property 47235 photo 5
Property 47235 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 69 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 68000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
2 600 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47235
  • Εμβαδόν 68000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
3 300 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31004
  • Εμβαδόν 28800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 42922
  • Εμβαδόν 2129 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
3 150 000 € 70 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22430
  • Εμβαδόν 45000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
3 000 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33304
  • Εμβαδόν 40000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
2 935 000 € 29 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64251
  • Εμβαδόν 100000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
2 200 000 € 141 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44015
  • Εμβαδόν 15503 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
2 390 000 € 1154 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29228
  • Εμβαδόν 2070 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62848
  • Εμβαδόν 4112 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
2 150 000 € 409 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49950
  • Εμβαδόν 5256 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 80 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο