188 000 € 128 000 €
256 €/m²
Property 47196 photo 1
Property 47196 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,8
  • Απόσταση από θάλασσα: 4000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 6 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 500 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
190 000 € 139 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38742
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
270 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46217
  • Εμβαδόν 5340 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 824 m
Πωλείται
192 000 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39609
  • Εμβαδόν 898 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
175 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56752
  • Εμβαδόν 5350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
260 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45704
  • Εμβαδόν 6078 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
185 000 € 165 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65536
  • Εμβαδόν 1121 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
190 000 € 86 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39453
  • Εμβαδόν 2200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45663
  • Εμβαδόν 16000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
250 000 € 113 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38078
  • Εμβαδόν 2194 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
178 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63007
  • Εμβαδόν 2600 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο