900 000 €
32 €/m²
Property 47192 photo 1
Property 47192 photo 2
Property 47192 photo 3
Property 47192 photo 4
Property 47192 photo 5
Property 47192 photo 6
Property 47192 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 28045 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Δυνατότητα οικοδόμησης 480 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
800 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38769
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40503
  • Εμβαδόν 180000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
750 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38075
  • Εμβαδόν 6000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 100 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12486
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3400 m
Πωλείται
800 000 € 800 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38750
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
853 000 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63290
  • Εμβαδόν 36000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
853 000 € 860 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64550
  • Εμβαδόν 991 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38565
  • Εμβαδόν 1250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
850 000 € 153 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35094
  • Εμβαδόν 5547 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
800 000 € 58 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32252
  • Εμβαδόν 13722 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο