120 000 €
62 €/m²
Property 47188 photo 1
Property 47188 photo 2
Property 47188 photo 3
Property 47188 photo 4
Property 47188 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1114 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 69 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1924 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 150 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
150 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63359
  • Εμβαδόν 2049 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 360 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 52550
  • Εμβαδόν 1600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
130 000 € 95 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50395
  • Εμβαδόν 1358 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6300 m
Πωλείται
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54416
  • Εμβαδόν 1658 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 580 m
Πωλείται
106 000 € 160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45661
  • Εμβαδόν 662 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
120 000 € 63 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51455
  • Εμβαδόν 1900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
120 000 € 11 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47077
  • Εμβαδόν 10200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
150 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49099
  • Εμβαδόν 1200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
110 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51904
  • Εμβαδόν 4017 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
175 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56752
  • Εμβαδόν 5350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο