110 000 €
85 €/m²
Property 47187 photo 1
Property 47187 photo 2
Property 47187 photo 3
Property 47187 photo 4
Property 47187 photo 5
Property 47187 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1114 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 69 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1285 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 150 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
128 000 € 123 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42231
  • Εμβαδόν 1034 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
150 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49099
  • Εμβαδόν 1200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
120 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57918
  • Εμβαδόν 1600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
160 000 € 465 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61490
  • Εμβαδόν 344 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
100 000 € 65 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51868
  • Εμβαδόν 1525 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14100 m
Πωλείται
150 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62015
  • Εμβαδόν 6786 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47008
  • Εμβαδόν 4150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
150 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63359
  • Εμβαδόν 2049 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 360 m
Πωλείται
150 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43087
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Αποκλειστικός Πωλείται
150 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63957
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο