300 000 €
38 €/m²
Property 47178 photo 1
Property 47178 photo 2
Property 47178 photo 3
Property 47178 photo 4
Property 47178 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 990 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 67 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 7857 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Δυνατότητα οικοδόμησης 277 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
309 000 € 147 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56430
  • Εμβαδόν 2100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
250 000 € 250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42246
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45663
  • Εμβαδόν 16000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
320 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42624
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
280 000 € 96 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37597
  • Εμβαδόν 2890 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
427 000 € 320 000 € 780 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62503
  • Εμβαδόν 410 m²
Πωλείται
269 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49771
  • Εμβαδόν 4790 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
330 000 € 202 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54425
  • Εμβαδόν 1630 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 179 m
Πωλείται
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64871
  • Εμβαδόν 4100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
330 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36445
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο