120 000 €
11 €/m²
Property 47077 photo 1
Property 47077 photo 2
Property 47077 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2500 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 85 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 10200 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Δυνατότητα οικοδόμησης 480 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Το ρεύμα και το νερό βρίσκονται σε απόσταση 100 μέτρων περίπου.

Πωλείται
130 000 € 64 000 € 17 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38246
  • Εμβαδόν 3700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
130 000 € 105 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59114
  • Εμβαδόν 1229 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
150 000 € 29 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64037
  • Εμβαδόν 5088 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 352 m
Πωλείται
140 000 € 112 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42785
  • Εμβαδόν 1247 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5700 m
Πωλείται
110 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44087
  • Εμβαδόν 1541 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
152 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39347
  • Εμβαδόν 4647 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4200 m
Πωλείται
120 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65362
  • Εμβαδόν 1270 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3600 m
Πωλείται
100 000 € 133 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65845
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
120 000 € 86 000 € 19 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41955
  • Εμβαδόν 4519 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55955
  • Εμβαδόν 3215 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο