80 000 €
258 €/m²
Property 47058 photo 1
Property 47058 photo 2
Property 47058 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 9300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 11 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 309 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Δυνατότητα οικοδόμησης 240 μ².

Πωλείται
86 000 € 47 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46057
  • Εμβαδόν 1800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
100 000 € 133 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65845
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
69 900 € 224 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63410
  • Εμβαδόν 312 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3600 m
Πωλείται
80 000 € 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45331
  • Εμβαδόν 9363 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3600 m
Πωλείται
69 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42777
  • Εμβαδόν 4189 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
95 000 € 75 000 € 45 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34469
  • Εμβαδόν 1650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 110 m
Πωλείται
68 000 € 113 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52386
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51865
  • Εμβαδόν 1346 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 580 m
Πωλείται
100 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29508
  • Εμβαδόν 2240 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
100 000 € 65 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51868
  • Εμβαδόν 1525 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14100 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο