38 000 €
47 €/m²
Property 47046 photo 1
Property 47046 photo 2
Property 47046 photo 3
Property 47046 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Επίπεδα: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 7000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 0,8 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 12 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 800 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 80 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
37 400 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64678
  • Εμβαδόν 670 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5800 m
Πωλείται
45 000 € 61 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43314
  • Εμβαδόν 735 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 18000 m
Πωλείται
35 000 € 175 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37333
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
40 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10321
  • Εμβαδόν 1380 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38008
  • Εμβαδόν 915 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9200 m
Πωλείται
43 000 € 193 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42232
  • Εμβαδόν 222 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
45 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63545
  • Εμβαδόν 11138 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
50 000 € 77 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47006
  • Εμβαδόν 648 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
32 000 € 85 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50827
  • Εμβαδόν 374 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 17000 m
Πωλείται
40 000 € 80 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50374
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 22000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο