50 000 €
77 €/m²
Property 47006 photo 1
Property 47006 photo 2
Property 47006 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 3000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 21 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 648 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
50 000 € 45 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65413
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 21000 m
Πωλείται
70 000 € 7 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42792
  • Εμβαδόν 9519 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5600 m
Πωλείται
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32791
  • Εμβαδόν 359 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 520 m
Πωλείται
55 000 € 33 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43713
  • Εμβαδόν 1320 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
55 000 € 229 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61453
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6700 m
Πωλείται
70 000 € 63 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39447
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
65 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18508
  • Εμβαδόν 980 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
65 000 € 7 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42794
  • Εμβαδόν 8756 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5600 m
Πωλείται
42 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65911
  • Εμβαδόν 1188 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2100 m
Πωλείται
65 000 € 113 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43110
  • Εμβαδόν 573 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο