320 000 € 300 000 €
10 €/m²
Property 46861 photo 1
Property 46861 photo 2
Property 46861 photo 3
Property 46861 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 4000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 4000 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 61 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 28576 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 4200 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
340 000 € 220 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37045
  • Εμβαδόν 1540 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 480 m
Πωλείται
350 000 € 1023 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59194
  • Εμβαδόν 342 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 357 m
Πωλείται
330 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36445
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
300 000 € 111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38520
  • Εμβαδόν 2700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
320 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63110
  • Εμβαδόν 4653 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 670 m
Πωλείται
374 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51460
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
350 000 € 116 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56280
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38847
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5200 m
Πωλείται
375 000 € 154 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39514
  • Εμβαδόν 2420 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
450 000 € 449 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62407
  • Εμβαδόν 1002 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο