Κατόπιν ζήτησης
Property 46788 photo 1
Property 46788 photo 2
Property 46788 photo 3
Property 46788 photo 4
Property 46788 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 41 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1451 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Δυνατότητα οικοδόμησης 165 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Με προέγκριση οικοδομικής άδειας για 165,70 τ.μ. ενώ αν έχουμε υπόσκαφο κτίριο η επιφάνεια του κτιρίου μπορείνα είναι 165,70 x 2 = 331.4 τ.μ. (Στο συντελεστή δόμησης δεν μετράει το 50% της επιφάνειαςτων υπόσκαφων κτιρίων ή τμήματος κτιρίων για χρήση κατοικίας).  - Το επιτρεπόμενο μέγιστο ύψος είναι 7.50 (+ 1,20 στέγη). Σύνορο με το οικόπεδο βρίσκεται η μεγαλύτερη σε κλίνες ξενοδοχειακή μονάδα στην Κρήτη. Διαθέτει πληθώρα παρεχόμενων  υπηρεσιών όπως εστιατόρια, καφετέριες, μπαρ, εμπορικά καταστήματα, γήπεδα τένις, ποδοσφαίρου και μπάσκετ, κέντρο σπα, θαλάσσια σπορ και πολλά άλλα.

Πωλείται
449 000 € 271 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65403
  • Εμβαδόν 1654 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
215 000 € 268 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65280
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
800 000 € 59 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63744
  • Εμβαδόν 13439 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
128 000 € 128 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64004
  • Εμβαδόν 997 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1670 m
Πωλείται
349 000 € 58 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65412
  • Εμβαδόν 5960 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
1 100 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65416
  • Εμβαδόν 100188 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
150 000 € 76 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63283
  • Εμβαδόν 1968 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
299 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63201
  • Εμβαδόν 70000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
180 000 € 72 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63958
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
78 000 € 155 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65261
  • Εμβαδόν 503 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο