220 000 € 128 000 €
4 €/m²
Property 46745 photo 1
Property 46745 photo 2
Property 46745 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 13600 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 15 χλμ

Περιγραφή

Προτείνεται προς πώληση μοναδική έκταση γής, στο Καταλαγκάρι Ηρακλείου.

Συνολική έκταση είναι  27.000τμ, το οικόπεδο είναι άρτιο και οικοδομήσιμο! και έχει μοναδική, απεριόριστη θέα στα βουνά και τους ελαιώνες. Έχει νερό, ενώ ο το ηλεκτρικό ρεύμα είναι πολύ κοντά.

Προσανατολισμός: ανατολικός. Κατάλληλο για αγροτουριστική χρήση.

Πωλείται
214 000 € 48 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50338
  • Εμβαδόν 4423 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46215
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
199 000 € 189 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65914
  • Εμβαδόν 1052 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39770
  • Εμβαδόν 3455 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
220 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60862
  • Εμβαδόν 5844 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 740 m
Πωλείται
267 000 € 517 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64828
  • Εμβαδόν 516 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
259 000 € 984 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65353
  • Εμβαδόν 263 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
194 000 € 96 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65233
  • Εμβαδόν 2005 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 622 m
Πωλείται
195 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50406
  • Εμβαδόν 9068 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
240 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51072
  • Εμβαδόν 7800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο