500 000 €
520 €/m²
Property 46661 photo 1
Property 46661 photo 2
Property 46661 photo 3
Property 46661 photo 4
Property 46661 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,6
  • Απόσταση από θάλασσα: 20000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 19 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 960 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 576 μ².

Το οικόπεδο βρίσκεται στην περιοχή Δροσιά.

Πωλείται
620 000 € 898 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14006
  • Εμβαδόν 690 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
540 000 € 2076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56243
  • Εμβαδόν 260 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 230 m
Πωλείται
440 000 € 1600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57399
  • Εμβαδόν 275 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6700 m
Πωλείται
600 000 € 1153 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35500
  • Εμβαδόν 520 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
460 000 € 707 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56993
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16800 m
Πωλείται
700 000 € 150 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5797
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
475 000 € 1096 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11178
  • Εμβαδόν 433 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
420 000 € 1494 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56996
  • Εμβαδόν 281 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
630 000 € 2520 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58136
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
600 000 € 1764 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30323
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 17000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο