800 000 €
30 €/m²
Property 46523 photo 1
Property 46523 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 650 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 48 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 26134 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 2500 μ².

Πωλείται
650 000 € 141 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44104
  • Εμβαδόν 4580 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
1 070 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59201
  • Εμβαδόν 35000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
650 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57279
  • Εμβαδόν 5159 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
765 000 € 170 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37496
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36983
  • Εμβαδόν 610 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
750 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38075
  • Εμβαδόν 6000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
750 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32035
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 24952
  • Εμβαδόν 11065 m²
Πωλείται
700 000 € 127 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33666
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
1 070 000 € 152 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38960
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο