270 000 €
50 €/m²
Property 46217 photo 1
Property 46217 photo 2
Property 46217 photo 3
Property 46217 photo 4
Property 46217 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 824 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 68 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 5340 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στην πόλη.

Πωλείται
267 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41185
  • Εμβαδόν 5423 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65418
  • Εμβαδόν 4098 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
299 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63201
  • Εμβαδόν 70000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
350 000 € 116 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56280
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
288 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52613
  • Εμβαδόν 4300 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
350 000 € 1023 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59194
  • Εμβαδόν 342 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 357 m
Πωλείται
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46745
  • Εμβαδόν 27000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13600 m
Πωλείται
240 000 € 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51038
  • Εμβαδόν 30000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36755
  • Εμβαδόν 5889 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
349 000 € 58 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65412
  • Εμβαδόν 5960 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο