86 000 €
47 €/m²
Property 46057 photo 1
Property 46057 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 63 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1800 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
85 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52547
  • Εμβαδόν 2140 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
69 900 € 224 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63410
  • Εμβαδόν 312 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3600 m
Πωλείται
110 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51904
  • Εμβαδόν 4017 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
91 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39531
  • Εμβαδόν 2400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56830
  • Εμβαδόν 1500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
120 000 € 171 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43089
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 90 m
Πωλείται
80 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63900
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
110 000 € 90 000 € 36 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36122
  • Εμβαδόν 2445 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4400 m
Πωλείται
110 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44087
  • Εμβαδόν 1541 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
78 000 € 260 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42245
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο