1 500 000 €
78 €/m²
Property 46043 photo 1
Property 46043 photo 2
Property 46043 photo 3
Property 46043 photo 4
Property 46043 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,2
  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 85 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 19000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στην πόλη.

Πωλείται
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38565
  • Εμβαδόν 1250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
2 026 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63036
  • Εμβαδόν 100000 m²
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 24953
  • Εμβαδόν 26001 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
1 600 000 € 145 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36640
  • Εμβαδόν 11000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m
Πωλείται
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52253
  • Εμβαδόν 40085 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
1 700 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44681
  • Εμβαδόν 34000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 830 m
Πωλείται
1 280 000 € 108 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54603
  • Εμβαδόν 11799 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
1 460 000 € 140 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57513
  • Εμβαδόν 10397 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 433 m
Πωλείται
1 300 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47791
  • Εμβαδόν 58000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
1 500 000 € 34 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24668
  • Εμβαδόν 43000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο