345 000 €
492 €/m²
Property 46034 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 1,1
  • Απόσταση από θάλασσα: 22000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 28 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 700 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 770 μ².

Το οικόπεδο βρίσκεται στην περιοχή των Αχαρνών.

Πωλείται
475 000 € 417 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53072
  • Εμβαδόν 1139 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 22000 m
Πωλείται
420 000 € 1494 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56996
  • Εμβαδόν 281 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
300 000 € 548 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62005
  • Εμβαδόν 547 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
440 000 € 1600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57399
  • Εμβαδόν 275 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6700 m
Πωλείται
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14562
  • Εμβαδόν 710 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 33000 m
Πωλείται
450 000 € 548 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23196
  • Εμβαδόν 821 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 24000 m
Πωλείται
390 000 € 1585 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26113
  • Εμβαδόν 246 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
400 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57038
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
460 000 € 707 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56993
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16800 m
Πωλείται
350 000 € 397 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43646
  • Εμβαδόν 881 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο