200 000 € 192 000 €
214 €/m²
Property 45892 photo 1
Property 45892 photo 2
Property 45892 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 750 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 28 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 896 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
196 000 € 188 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37041
  • Εμβαδόν 1038 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
180 000 € 85 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47000
  • Εμβαδόν 2100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
192 000 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39609
  • Εμβαδόν 898 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
200 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50156
  • Εμβαδόν 2150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 650 m
Πωλείται
225 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39767
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39265
  • Εμβαδόν 4550 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
267 000 € 59 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42038
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
210 000 € 161 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42952
  • Εμβαδόν 1300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45892
  • Εμβαδόν 896 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
170 000 € 45 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50162
  • Εμβαδόν 3750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο