107 000 €
21 €/m²
Property 45854 photo 1
Property 45854 photo 2
Property 45854 photo 3
Property 45854 photo 4
Property 45854 photo 5
Property 45854 photo 6
Property 45854 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 40 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 5071 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
139 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63269
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
150 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62015
  • Εμβαδόν 6786 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
110 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51904
  • Εμβαδόν 4017 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
140 000 € 187 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57456
  • Εμβαδόν 748 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
107 000 € 681 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50089
  • Εμβαδόν 157 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
100 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42269
  • Εμβαδόν 1070 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
128 000 € 128 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64004
  • Εμβαδόν 997 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1670 m
Πωλείται
159 000 € 106 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51499
  • Εμβαδόν 1500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3800 m
Πωλείται
106 000 € 160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45661
  • Εμβαδόν 662 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
120 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50410
  • Εμβαδόν 9000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 650 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο