70 000 €
71 €/m²
Property 45797 photo 1
Property 45797 photo 2
Property 45797 photo 3
Property 45797 photo 4
Property 45797 photo 5
Property 45797 photo 6
Property 45797 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 70 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 982 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στην πόλη.

Πωλείται
100 000 € 67 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57162
  • Εμβαδόν 1471 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
75 000 € 11 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34479
  • Εμβαδόν 6350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
100 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42269
  • Εμβαδόν 1070 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
85 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46630
  • Εμβαδόν 2800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14400 m
Πωλείται
75 000 € 90 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57164
  • Εμβαδόν 831 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
91 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39531
  • Εμβαδόν 2400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
58 000 € 191 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52387
  • Εμβαδόν 303 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
60 000 € 98 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39456
  • Εμβαδόν 608 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
64 000 € 145 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60940
  • Εμβαδόν 440 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
82 000 € 80 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48428
  • Εμβαδόν 2900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο