260 000 €
42 €/m²
Property 45704 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1900 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 24 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 6078 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
320 000 € 1584 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64279
  • Εμβαδόν 202 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 186 m
Πωλείται
340 000 € 220 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37045
  • Εμβαδόν 1540 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 480 m
Πωλείται
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39265
  • Εμβαδόν 4550 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
350 000 € 1023 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59194
  • Εμβαδόν 342 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 357 m
Πωλείται
235 000 € 940 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50113
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
330 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40256
  • Εμβαδόν 11500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6400 m
Πωλείται
267 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41185
  • Εμβαδόν 5423 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63235
  • Εμβαδόν 4184 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
270 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50667
  • Εμβαδόν 4805 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
215 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62926
  • Εμβαδόν 8832 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο