Πωλείται - Γη 16000 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ηρακλείου Γάζι Φόδελε
250 000 € 214 000 €
13 €/m²
Property 45663 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1600 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 32 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 16000 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
330 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65144
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2600 m
Πωλείται
342 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62759
  • Εμβαδόν 15570 m²
Πωλείται
300 000 € 603 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65123
  • Εμβαδόν 497 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
330 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36445
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
374 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51460
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
267 000 € 59 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42038
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41471
  • Εμβαδόν 1750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65420
  • Εμβαδόν 4125 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
269 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49771
  • Εμβαδόν 4790 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
320 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42624
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο