440 000 € 390 000 €
1250 €/m²
Property 45352 photo 1
Property 45352 photo 2
Property 45352 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 1,8
  • Απόσταση από θάλασσα: 4500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 2 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 312 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 561 μ².

Πωλείται
400 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57038
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
475 000 € 417 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53072
  • Εμβαδόν 1139 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 22000 m
Πωλείται
510 000 € 2015 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57347
  • Εμβαδόν 253 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5600 m
Πωλείται
440 000 € 1600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57399
  • Εμβαδόν 275 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6700 m
Πωλείται
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14562
  • Εμβαδόν 710 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 33000 m
Πωλείται
450 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21312
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
475 000 € 1096 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11178
  • Εμβαδόν 433 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49447
  • Εμβαδόν 364 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
460 000 € 1602 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48674
  • Εμβαδόν 287 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
400 000 € 782 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62004
  • Εμβαδόν 511 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο