Πωλείται - Διαμέρισμα 179 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
545 000 €
3045 €/m²
Property 45058 photo 1
Property 45058 photo 2
Property 45058 photo 3
Property 45058 photo 4
Property 45058 photo 5
Property 45058 photo 6
Property 45058 photo 7
  • κωδικος αντικειμενου 45058
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 179 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 1800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 51 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Πισίνα
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 179 τ.μ στη Λεμεσό. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τέταρτο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, ένα ντούζ, ένα WC. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, πισίνα για ιδιωτική χρήση, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, συναγερμό, αποθήκη.

Τοποθεσία