Πωλείται - Διαμέρισμα 136 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Γερμασόγεια
475 000 €
3493 €/m²
Property 44977 photo 1
Property 44977 photo 2
Property 44977 photo 3
Property 44977 photo 4
Property 44977 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 53 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 136 τ.μ στη Λεμεσό. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, ένα ντούζ, ένα WC, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, κοινόχρηστη πισίνα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη. Το ακίνητο υπόκειται σε ΦΠΑ.

Τοποθεσία