Πωλείται - Διαμέρισμα στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
1 800 000 €
Property 44956 photo 1
Property 44956 photo 2
Property 44956 photo 3
Property 44956 photo 4
Property 44956 photo 5
Property 44956 photo 6
Property 44956 photo 7
Property 44956 photo 8
Property 44956 photo 9
Property 44956 photo 10
Property 44956 photo 11
  • κωδικος αντικειμενου 44956
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 0 τ.μ στη Λεμεσό. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τρίτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, ένα ντούζ, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο δάσος.Διαθέτει κοινόχρηστη πισίνα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη.

Πωλείται
2 500 000 € 13661 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26180
  • Εμβαδόν 183 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
2 200 000 € 15942 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41338
  • Εμβαδόν 138 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
2 400 000 € 14285 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33894
  • Εμβαδόν 168 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
2 270 000 € 16449 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41345
  • Εμβαδόν 138 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
2 100 000 € 1 900 000 € 8016 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24901
  • Εμβαδόν 237 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 750 000 € 1 400 000 € 7486 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46223
  • Εμβαδόν 187 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
2 245 980 € 6847 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37331
  • Εμβαδόν 328 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
2 680 000 € 19142 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41293
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
2 650 000 € 15868 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41340
  • Εμβαδόν 167 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
1 600 000 € 17777 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25777
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο