Πωλείται - Διαμέρισμα 70 μ² στη Πάφο

Ελλάδα Κύπρος Πάφος
230 000 €
3286 €/m²
Property 44820 photo 1
Property 44820 photo 2
Property 44820 photo 3
Property 44820 photo 4
Property 44820 photo 5
Property 44820 photo 6
Property 44820 photo 7
Property 44820 photo 8
Property 44820 photo 9
Property 44820 photo 10
Property 44820 photo 11
  • κωδικος αντικειμενου 44820
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Περιοχή Paphos
  • Τοποθεσία Πάφος (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 2

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 15 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 70 τ.μ στη Πάφο. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, κοινόχρηστη πισίνα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, συναγερμό, αποθήκη.

Τοποθεσία