490 000 €
1633 €/m²
Property 44763 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1956
  • Έτος ανακαίνισης: 1990
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Συντελεστής δόμησης: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 4500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 38 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται διώροφο κτίριο συνολικής έκτασης 300 τετραγωνικών μέτρων.
Υπάρχουν δύο επαγγελματικοί χώροι στο ισόγειο
Στον πρώτο όροφο υπάρχουν δύο διαμερίσματα των 90 τετραγωνικών μέτρων το καθένα.
Το ακίνητο βρίσκεται στην περιοχή Δάφνη στο κέντρο της Αθήνας.
(400 μέτρα από το σταθμό  του μετρό Δάφνη)
Μετά από μια πιθανή ανακαίνιση, το κτίριο μπορεί να προσφέρει στον ιδιοκτήτη του υψηλό και σταθερό εισόδημα λόγω της ιδανικής του τοποθεσίας.

Πωλείται
600 000 € 1071 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54669
  • Εμβαδόν 560 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15800 m
Πωλείται
575 000 € 1513 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55862
  • Εμβαδόν 380 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 130 m
Πωλείται
550 000 € 1447 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5364
  • Εμβαδόν 380 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
650 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47810
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
650 000 € 1166 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37660
  • Εμβαδόν 557 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8300 m
Πωλείται
500 000 € 2272 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56797
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
682 000 € 1046 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60923
  • Εμβαδόν 652 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1360 m
Πωλείται
650 000 € 1547 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30898
  • Εμβαδόν 420 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
680 000 € 1307 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23146
  • Εμβαδόν 520 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
570 000 € 1583 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60941
  • Εμβαδόν 360 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο