340 000 €
30 €/m²
Property 44727 photo 1
Property 44727 photo 2
Property 44727 photo 3
Property 44727 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 850 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 750 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 25 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 11000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Δυνατότητα οικοδόμησης 480 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο δάσος.

Μοναδικό οικόπεδο επι της εθνικής οδού δίπλα σε μεγάλη βίλα.

Πωλείται
449 000 € 271 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65403
  • Εμβαδόν 1654 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
320 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63110
  • Εμβαδόν 4653 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 670 m
Πωλείται
360 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41187
  • Εμβαδόν 14565 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
350 000 € 116 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56280
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
450 000 € 112 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36737
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
500 000 € 90 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50669
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m
Πωλείται
350 000 € 1023 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59194
  • Εμβαδόν 342 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 357 m
Πωλείται
290 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36276
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
390 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36021
  • Εμβαδόν 18865 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
299 000 € 14 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40594
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο