Πωλείται - Διαμέρισμα 145 μ² στη Λάρνακα

Ελλάδα Κύπρος Λάρνακα
1 145 000 €
7897 €/m²
Property 44707 photo 1
Property 44707 photo 2
Property 44707 photo 3
Property 44707 photo 4
Property 44707 photo 5
Property 44707 photo 6
Property 44707 photo 7
Property 44707 photo 8
Property 44707 photo 9
Property 44707 photo 10
Property 44707 photo 11
Property 44707 photo 12
Property 44707 photo 13
Property 44707 photo 14
  • κωδικος αντικειμενου 44707
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 145 m²
  • Περιοχή Larnaka
  • Τοποθεσία Λάρνακα (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 50 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 8 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 145 τ.μ στη Λάρνακα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στο ισόγειο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, 2 μπάνια. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα, κοινόχρηστη πισίνα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση, αποθήκη.

Τοποθεσία