1 700 000 €
50 €/m²
Property 44681 photo 1
Property 44681 photo 2
Property 44681 photo 3
Property 44681 photo 4
Property 44681 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 830 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 66 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 34000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στην πόλη.

Πωλείται
2 150 000 € 409 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49950
  • Εμβαδόν 5256 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 80 m
Πωλείται
2 500 000 € 6 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48899
  • Εμβαδόν 391200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14000 m
Πωλείται
1 700 000 € 279 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31624
  • Εμβαδόν 6086 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
1 460 000 € 140 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57513
  • Εμβαδόν 10397 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 433 m
Πωλείται
1 760 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40470
  • Εμβαδόν 55000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 460 m
Πωλείται
2 346 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50279
  • Εμβαδόν 44000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
1 600 000 € 145 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36640
  • Εμβαδόν 11000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m
Πωλείται
1 500 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46043
  • Εμβαδόν 19000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
1 450 000 € 138 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32273
  • Εμβαδόν 10500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32927
  • Εμβαδόν 13680 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο