280 000 €
200 €/m²
Property 44635 photo 1
Property 44635 photo 2
Property 44635 photo 3
Property 44635 photo 4
Property 44635 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,2
  • Απόσταση από θάλασσα: 2500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 13,5 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1400 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 220 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό, στην πόλη.

Το οικόπεδο έιναι μπροστά σε πολύ εμπορικό δρόμο με μεγάλες επιχειρήσεις και χτίζει κατα παρέκλιση βάση τοπογραφικού

Πωλείται
342 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62759
  • Εμβαδόν 15570 m²
Πωλείται
267 000 € 356 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50514
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46861
  • Εμβαδόν 28576 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
349 000 € 58 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65412
  • Εμβαδόν 5960 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
320 000 € 477 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50183
  • Εμβαδόν 670 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
280 000 € 96 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37597
  • Εμβαδόν 2890 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
235 000 € 940 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50113
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
240 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51072
  • Εμβαδόν 7800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
246 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52108
  • Εμβαδόν 2615 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 583 m
Πωλείται
397 000 € 397 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38909
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 170 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο