320 000 €
16 €/m²
Property 44365 photo 1
Property 44365 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 7200 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 8 χλμ

Περιγραφή

Δυνατότητα πώλησης και ανά 4 στρέμματα

Πωλείται
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36802
  • Εμβαδόν 13247 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4600 m
Πωλείται
290 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36276
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
309 000 € 147 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56430
  • Εμβαδόν 2100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54423
  • Εμβαδόν 1818 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 179 m
Πωλείται
427 000 € 241 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36674
  • Εμβαδόν 1770 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
400 000 € 97 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51471
  • Εμβαδόν 4100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 836 m
Πωλείται
340 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44727
  • Εμβαδόν 11000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
450 000 € 449 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62407
  • Εμβαδόν 1002 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
259 000 € 984 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65353
  • Εμβαδόν 263 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
300 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47178
  • Εμβαδόν 7857 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 990 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο