300 000 €
15 €/m²
Property 44360 photo 1
Property 44360 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2900 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 16 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 20000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στην πόλη.

Πωλείται
280 000 € 140 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38410
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46861
  • Εμβαδόν 28576 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
430 000 € 1699 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56671
  • Εμβαδόν 253 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45663
  • Εμβαδόν 16000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
340 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44727
  • Εμβαδόν 11000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38697
  • Εμβαδόν 390 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
400 000 € 97 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51471
  • Εμβαδόν 4100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 836 m
Πωλείται
267 000 € 517 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64828
  • Εμβαδόν 516 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
300 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49100
  • Εμβαδόν 2400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
267 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36637
  • Εμβαδόν 11085 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο