525 000 € 450 000 €
12 €/m²
Property 44359 photo 1
Property 44359 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2900 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 16 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 35000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στην πόλη.

Πωλείται
450 000 € 112 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36737
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
500 000 € 110 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38077
  • Εμβαδόν 4542 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
600 000 € 253 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44494
  • Εμβαδόν 2363 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 120 m
Πωλείται
450 000 € 449 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62407
  • Εμβαδόν 1002 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24670
  • Εμβαδόν 2021 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 42923
  • Εμβαδόν 563 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
750 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38075
  • Εμβαδόν 6000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
500 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44871
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 27000 m
Πωλείται
450 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38250
  • Εμβαδόν 10800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6200 m
Πωλείται
650 000 € 134 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24183
  • Εμβαδόν 4834 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο